לקוחות יקרים שלנו

איסוף עצמי תוך יום 1 בלבד !! מרמת גן

משלוחים-לכל חלקי הארץ-עם שליח עד פתח הבית-עד 7 ימי עסקים

אנו עובדים מכל הלב, ביעילות,זריזות, אדיבות ואכפתיות-נסו אותנו:)

זמינים עבורכם גם בוואטסאפ – 052-3367789

א-ה בין 9:00-21:00, ו 9:00-15:00, רח' שלומציון 9 רמת גן

מתנה למישהו שמעריכים

לפעמים תשומת הלב שלכם היא הדבר הכי יקר בעולם בשביל מישהו אחר.

למי נקנה מתנה?

יש הרבה אנשים שנכנסים לחיינו ונרצה לפנק אותם או להראות להם שאנחנו מעריכים אותם, לכן נשאלת השאלה מה נקנה במתנה למישהו שמעריכים?

אנשים שאנחנו מעריכים יכולים להיות מכל תחומי החיים, רופא שטיפל בכם במסירות, מורה שנתנה מעל ומעבר, קרוב משפחה שהגיע לעזור בלי לבקש שום תמורה ועוד ועוד.

מה נקנה במתנה למישהו שמעריכים?

אז מה האפשרויות? מאיפה מתחילים? אתן לכם כמה רעיונות מהניסיון האישי שלי.

  1. פוטובלוק עם תמונה
    פוטובלוק עם תמונה יכול לרגש ולהרשים, תוכלו להדפיס תמונה שלכם או להדפיס מכתב תודה, השמיים הם הגבול. היתרון הגדול של בלוק תמונה – היא מחזיקה לשנים ארוכות.
  2. זר פרחים
    יכול להרשים ולשמח את הבן/בת אדם המוערכת בחייכם.
  3. כרטיס נטען במתנה
    מתנה מוכרת ונוחה מאוד, במיוחד כשאתם לא יודעים הרבה על הבן אדם שמקבל ממכם את המתנה. לא תצטרכו להכיר את התחביבים או תחומי העניין שלו/ה.

לסיכום

אומרים שלמילים יש כוח רב, שהם מזיזות רבדים בלב שלנו שמתרחב כשמישהו נפתח אלינו, שעוזר לנו ועכשיו אנו חושבים איך נגמול לו בחזרה. מתנה כמו פוטולוק יכולה לרגש מאוד, צנועה אבל עם משמעות עמוקה. אני בטוחה שכשאתם נכנסים לפגישה אצל הרופא שלכם אתם מסתכלים סביב, כמה כיף לקרוא את התודות על הקיר, זה עוזר לנו להרגיש בטוחים ובידיים טובות. כשאני הייתי אצל הרופא שלי, רק חשבתי, אני רוצה להוסיף לו את התודה הענקית שלי, איך שהוא הרגיע אותי, טיפל בי בנחרצות ומקצועיות ויכולתי לסמוך עליו, לכן הכנתי לו פוטובלוק גדול עם תמונה של המשפחה עם כמה מילים שבאו ישירות מהלב.

פוטובלוק-עם-הקדשה
עגלת קניות
אתר זה מתשתמש בעוגיות כדי לשפר את חווית הגלישה שלכם